
Hydrosan Гідросан піятикутна душова кабіна 80x80 см чорна з сифоном 15 см
9 393 ₴
- В наявності
- Код: 152176321
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
П'ятикутна душова кабіна Hydrosan модель Sxl07A розміром 80x80 см у чорному кольорі. оснащена сифоном висотою 15 см. Призначена для монтажу у ванній кімнаті. Компактний кутовий дизайн ідеально підходить для невеликих приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сифона | 15 |
| Глибина | 80 мм |
| Мoдель | Sxl07A |
| Тип | Душова кабіна |
| Форма | П'ятикутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 393 ₴



