
Ваза Bigbuy Home бежева залізна 28x28x68 см (S8804296)
4 126 ₴
- В наявності
- Код: 163434362
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваза Bigbuy Home бежевого кольору з заліза розмірами 28x28x68 см додасть оригінальність та стиль вашому інтер'єру. Товар виконаний із міцного залізного матеріалу в нейтральному бежевому тоні. Компактні розміри виробу (28 см у ширину та 28 см у глибину при висоті 68 см) дозволяють успішно розмістити вазу в будь-якій кімнаті. Вага товару становить 5 кг. Це функціональний елемент декору для дому, який можна використовувати як для живих квітів, так і як декоративний предмет інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Висота | 68 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 28 мм |
| Мoдель | S8804296 |
| Матеріал | Залізо |
| Тип | Ваза |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 126 ₴



