
Вентилятор STERR LFS150-QZH з гігростатом 150 мм золотистий
4 731 ₴
- В наявності
- Код: 163990054
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор ванної кімнати Sterr LFS150-QZH з передньою панеллю з матованого алюмінію та зворотним клапаном. Має сучасний та привабливий дизайн золотого кольору. Основні характеристики: передня панель з матованого алюмінію золотого кольору, тиха робота, зворотний клапан що запобігає зворотному потоку повітря, гігростат (датчик вологості) для автоматичного управління, вимикач таймер, кулькові підшипники що забезпечують надійність роботи. Може монтуватися як вертикально так і горизонтально. Розміри: висота 193 мм, ширина 193 мм, глибина 112 мм. Діаметр повітроводу 150 мм. Гарантія: 24 місяці. У комплекті поставляються вентилятор зі зворотним клапаном, набір гвинтів та інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 112 мм |
| Висота | 193 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гігростат | Да |
| Діаметр повітроводу | 150 |
| Комплектація | Вентилятор зі зворотним клапаном, набір гвинтів, інструкція |
| Мoдель | LFS150-QZH |
| Матеріал передньої панелі | Матований алюміній |
| Монтаж | Вертикальний і горизонтальний |
| Подшипники | Кулькові |
| Тип | Вентилятор ванної кімнати |
| Додаткові функції | |
| Зворотний клапан | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 731 ₴



