
Надставка грівна на стіл подвійна Stalgast 1700x400x700 мм нержавіюча сталь
45 381 ₴
- В наявності
- Код: 16428246
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка грівна на стіл подвійна Stalgast модель 982234170 призначена для використання в професійних кухнях ресторанів і готелів. Конструкція виготовлена з нержавіючої сталі зі зварною конструкцією. Надставка оснащена чотирма керамічними випромінювачами інфрачервоного тепла потужністю 250 Вт кожен, встановленими в нижній полиці. Особливості: теплова ізоляція для економії енергії, стандартне кріплення, вимикач і кабель живлення розташовані з правої сторони. Напруга живлення: 230 В, електричне живлення. Розміри: 1700x400x700 мм (довжина x глибина x висота). Всі столи, полиці, шафи та надставки виготовляються з високоміцної нержавіючої сталі, яка стійка до корозії та впливу харчових продуктів. Матеріал відрізняється високою механічною міцністю, легко миється завдяки низькій шорсткості поверхні, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Продукція виробляється на замовлення, час виготовлення від 7 до 21 дня. Можлива індивідуальна адаптація розмірів під вимоги клієнта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість адаптації розмірів | Да |
| Час виготовлення | 7-21 днів |
| Висота | 700 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1700 мм |
| Кількість випромінювачів | 4 |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 982234170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Потужність одного випромінювача | 250 |
| Напруга живлення | 230 |
| Особливість | Виготовляється на замовлення |
| Розташування вимикача та кабелю | Права сторона |
| Розташування випромінювачів | Нижня полиця |
| Стан | Нове |
| Теплова ізоляція | Да |
| Тип | Надставка гречана на стіл |
| Тип випромінювачів | Керамічні інфрачервоні |
| Тип живлення | Електрична |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 381 ₴



