
Надставка гріюча на стіл подвійна Stalgast 1800x300x700 мм нержавіюча сталь
44 795 ₴
- В наявності
- Код: 16428248
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча на стіл подвійна Stalgast 1800x300x700 мм призначена для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Виготовлена з нержавіючої сталі з міцною зварною конструкцією. оснащена чотирма керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 250 Вт (тільки в нижній полиці), що забезпечують ефективний нагрів посуду та готових страв. Надставка має теплову ізоляцію для економії енергії. Електроживлення: 230 В змінного струму. Вимикач та кабель живлення розташовані з правої сторони. Стандартне кріплення надставки до столу. Розміри: 1800 мм (ширина) х 300 мм (глибина) х 700 мм (висота). Нержавіюча сталь має високу корозійну стійкість, стійка до впливу харчових продуктів, має високу механічну міцність, легко миється та зберігає свої властивості при будь-яких температурах. Товар виготовляється на замовлення з часом виготовлення від 7 до 21 днів. Усі вироби з нержавіючої сталі можна виготовити в інших розмірах згідно з індивідуальними вимогами замовника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Блюдо |
| Размеры | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виготовлення | 7-21 днів |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість інфрачервоних випромінювачів | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне кріплення до столу |
| Мoдель | 982233180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал випромінювачів | Кераміка |
| Потужність одного випромінювача | 250 |
| Напруга | 230 |
| Розташування вмикача | Права сторона |
| Розташування випромінювачів | Нижня полиця |
| Розташування кабелю живлення | Права сторона |
| Теплова ізоляція | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 795 ₴



