
Нагрівна надставка на стіл Stalgast подвійна 1800x400x700 мм нержавіюча сталь
46 783 ₴
- В наявності
- Код: 16428249
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрівна надставка на стіл Stalgast подвійна призначена для використання у ресторанах, кафе та інших закладах харчування. Виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція зварна, що забезпечує надійність і довговічність. Розміри: 1800x400x700 мм. оснащена чотирма керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 250 Вт кожен (тільки на нижній полиці). Напруга живлення 230 В. Вимикач і кабель живлення розташовані з правої сторони. Наявність теплоізоляції забезпечує економію енергії. Нержавіюча сталь відрізняється високою механічною міцністю, низькою шорсткістю поверхні, легко миється, зберігає властивості при високих і низьких температурах. Виріб виготовляється на замовлення, час виконання 7-21 день з моменту отримання авансового платежу або повної вартості замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість інфрачервоних випромінювачів | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 982234180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Потужність одного випромінювача | 250 |
| Напруга живлення | 230 |
| Розміри | 1800x400x700 |
| Розташування вмикача та кабелю | Права сторона |
| Розташування випромінювачів | Нижня полиця |
| Стан | Нове |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Нагрівна надставка на стіл |
| Тип випромінювача | Керамічний інфрачервоний |
| Тип живлення | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 783 ₴


