
Надставка гріюча Stalgast подвійна 1900x300x700 мм нержавіюча сталь
48 567 ₴
- В наявності
- Код: 16428252
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча Stalgast 982233190 призначена для професійних кухонь ресторанів та готелів. Двоповерхова конструкція з нержавіючої сталі розмірами 1900х300х700 мм. оснащена чотирма керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 400 Вт, встановленими тільки на нижній полиці. Електричне живлення 230 В, змінний струм. Зварна конструкція зі стандартним кріпленням надставки. Енергоефективне рішення завдяки застосуванню теплоізоляції. Включає вимикач і кабель живлення, підключення з передньої сторони. Глибина 30 см, ширина 190 см, висота 70 см. Статус: виробництво на замовлення. Товар новий з повною гарантією якості та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип струму | Змінний струм |
| Включені компоненти | Вимикач, кабель живлення |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість випромінювачів | 4 |
| Конфігурація | Дворівнева |
| Мoдель | 982233190 |
| Монтаж кабеля | Передня сторона |
| Потужність випромінювача | 400 |
| Призначення | Професійна кухня |
| Напруга живлення | 230 |
| Розташування випромінювачів | Нижня полиця |
| Стан | Нове |
| Статура | Виробництво на замовлення |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Надставка теплова |
| Тип випромінювача | Керамічний інфрачервоний |
| Тип конструкції | Зварена |
| Тип живлення | Електрична |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 567 ₴



