
Надставка гріючча на стіл Stalgast подвійна 800x300x700 мм
27 462 ₴
- В наявності
- Код: 16428256
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча на стіл Stalgast подвійна призначена для ресторанів, кафе та їдалень. Розміри: 800x300x700 мм. Модель: 800x300x700. Виріб виконаний з високоякісних матеріалів для харчової промисловості. Призначена для підігрівання та зберігання готових страв на харчоблоці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 300 мм |
| Конфігурація | Подвійна |
| Мoдель | 800x300x700 |
| Стан | Нове |
| Тип | Надбудова теплова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 462 ₴


