
Надставка гріюча на стіл подвійна Stalgast 1000x300x700 мм
31 261 ₴
- В наявності
- Код: 16428258
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча на стіл подвійна Stalgast модель 982223100 призначена для ресторанів та готельних закладів. Конструкція зварна з нержавіючої сталі. Розміри: 1000 мм ширина, 300 мм глибина, 700 мм висота. оснащена двома керамічними випромінювачами (тільки в нижній полиці). Напруга живлення: 230 В, електричне живлення. Має вбудований вимикач та кабель живлення з правої сторони. Швидке час нагріву. Енергозбереження завдяки тепловій ізоляції. Стандартне кріплення надставки. Конструкція: зварна. Матеріал: нержавіюча сталь. Статус: виробництво на замовлення. Доступні документи: Декларація відповідності та Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий час нагрівання | Да |
| Вимикач | Вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість позицій | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 982223100 |
| Призначення | Для ресторанів і готелів |
| Напруга живлення | 230 |
| Положення кабелю живлення | Права сторона |
| Розташування випромінювачів | Нижня полиця |
| Стан | Нове |
| Статус виробництва | Виробництво на замовлення |
| Теплова ізоляція | Да |
| Тип | Надставка грівальна |
| Тип випромінювачів | Керамічні |
| Тип живлення | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 261 ₴


