
Надставка гріюча на стіл Stalgast подвійна 1000x400x700 мм
32 546 ₴
- В наявності
- Код: 16428260
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча на стіл Stalgast подвійна призначена для ресторанів та готельних закладів. Розміри: 1000x400x700 мм. Подвійна конструкція для збереження температури блюд. Виробник Stalgast спеціалізується на професійному обладнанні для гостинично-ресторанного бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Конструкція | Подвійна |
| Мoдель | подвойная1000x400x700 |
| Призначення | Для ресторанів і готелів |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка теплова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 546 ₴


