
Надстійка грівна Stalgast подвійна 1500x300x700 мм для столу
39 622 ₴
- В наявності
- Код: 16428265
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надстійка грівна Stalgast подвійна призначена для використання на кухнях ресторанів, кафе та інших закладів харчування. Розміри: 1500x300x700 мм. Виробник: Stalgast. Модель: Обладнання поставляється в новому стані з гарантією 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 300 мм |
| Конфігурація | Подвійна |
| Мoдель | podwójna1500x300x700 |
| Стан | Нове |
| Тип | Надбудова теплова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 622 ₴


