
Надставка гріюча на стіл Stalgast подвійна 1600х400х700 мм
45 926 ₴
- В наявності
- Код: 16428269
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча на стіл Stalgast модель 982234160 — обладнання для ресторанів і готелів, призначене для підігріву та зберігання готових страв. Конструкція зварена з нержавіючої сталі. Розміри: ширина 160 см, глибина 40 см, висота 70 см. Двохрівнева конструкція з чотирма керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 400 Вт, розташованими тільки на нижній полиці. Напруга живлення 230 В змінного струму. оснащена тепловою ізоляцією для економії енергії. Вимикач і кабель живлення розташовані з правої сторони. монтаж надставки стандартний. Статус виробництва: виготовлення на замовлення. Комплектація включає інструкцію з експлуатації та декларацію відповідності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інфрачервоні випромінювачі | Керамічні, 4 шт. |
| Кількість полиць | 2 |
| Конструкція | Спаяна |
| Мoдель | 982234160 |
| Потужність випромінювачів | 400 |
| Напруга живлення | 230 |
| Розташування вимикача | Права сторона |
| Стан | Нове |
| Статура | Виробництво на замовлення |
| Теплова ізоляція | Да |
| Тип | Надставка гречана на стіл |
| Тип живлення | Змінний струм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 926 ₴



