
Надставка гріюча Stalgast подвійна 1900x400x700 мм нержавіюча сталь
52 612 ₴
- В наявності
- Код: 16428270
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча двохрівнева Stalgast модель 982234190 призначена для використання в ресторанах, кафе та готелях. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Конструкція зварна. Розміри: ширина 190 см, глибина 40 см, висота 70 см. оснащена чотирма керамічними інфрачервоними обігрівачами потужністю 400 Вт кожен, встановленими лише на нижній полиці. Напруга живлення 230 В, живлення від електромережі змінного струму. Має теплоізоляцію для економії енергії. Вимикач та кабель живлення розташовані з правої сторони. Кріплення надставки стандартне. У комплект поставляється інструкція користувача та декларація відповідності. Товар виробляється на замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість нагрівачів | 4 |
| Кількість рівнів | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 982234190 |
| Потужність нагрівачів | 400 |
| Напруга живлення | 230 |
| Розташування вимикача | Права сторона |
| Розташування кабелю | Права сторона |
| Розташування нагрівачів | Нижня полиця |
| Стан | Нове |
| Статура | Нове |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Надставка гречана |
| Тип нагрівачів | Керамічні інфрачервоні |
| Тип живлення | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 612 ₴



