
Надставка гріюча Stalgast подвійна нержавіюча сталь 900x300x700 мм
30 739 ₴
- В наявності
- Код: 16428272
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча Stalgast модель 982223090 призначена для використання в професійних кухнях ресторанів та готелів. Конструкція виконана з нержавіючої сталі зі зварним з'єднанням. Обладнання двохрівневе з двома керамічними випромінювачами, розташованими лише на нижній полиці. Розміри: ширина 90 см, глибина 30 см, висота 70 см. Напруга живлення 230 В, живлення від електромережі. Кріплення надставки виконано в стандартному виконанні. Швидкий нагрів та енергозбереження досягаються за рахунок застосування теплоізоляції. Вимикач та кабель живлення розташовані з правої сторони. Статус товару - виробництво за замовленням. До комплекту входять документи: декларація відповідності та інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке нагрівання | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Керамічні випромінювачі | 2 |
| Кількість рівнів | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 982223090 |
| Напруга | 230 |
| Розташування вимикача | Права сторона |
| Розташування випромінювачів | Нижня полиця |
| Стан | Нове |
| Статура | Виробництво на замовлення |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Надставка теплова |
| Тип живлення | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 739 ₴


