
Надставка грівна Stalgast на стіл одиночна 1000x300x400 мм нержавіюча сталь
25 725 ₴
- В наявності
- Код: 16428277
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка грівна для столу Stalgast модель 982203100 призначена для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Конструкція з нержавіючої сталі, зварна. оснащена двома керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 400 Вт кожний. Електричне живлення від мережі 230 В, змінний струм. Вимикач і кабель живлення розташовані з правої сторони. Розміри: ширина 100 см, глибина 30 см, висота 40 см. Швидкий нагрів завдяки керамічним випромінювачам. Енергоефективна конструкція з тепловою ізоляцією. Стандартне кріплення надставки. Статус виробництва: виготовляється під замовлення. У комплекті інструкція з експлуатації та декларація відповідності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість випромінювачів | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 982203100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Потужність | 800 |
| Потужність одного випромінювача | 400 |
| Напруга | 230 |
| Розташування вмикача | Права сторона |
| Стан | Нове |
| Статус виробництва | Виробництво на замовлення |
| Теплова ізоляція | Да |
| Тип | Надставка нагрівальна |
| Тип випромінювача | Керамічний інфрачервоний |
| Тип живлення | Змінний струм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 725 ₴



