
Надбудова грівна Stalgast настільна одинарна 1100х400х400 мм
27 652 ₴
- В наявності
- Код: 16428278
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надбудова грівна Stalgast призначена для використання в професійних кухнях ресторанів та кафе. Однорівневої конструкції розмірами 1100х400х400 мм. Корпус з нержавіючої сталі забезпечує довговічність та стійкість до корозії. Призначена для встановлення на стіл. Використовується для підтримання температури приготованих блюд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Конструкція | Одинарна (односекційна) |
| Мoдель | 1100x400x400 |
| Призначення | Для встановлення на стіл |
| Стан | Нове |
| Тип | Надбудова теплова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 652 ₴


