
Надставка гріюча Stalgast на стіл одинарна 1200x300x400 мм
27 778 ₴
- В наявності
- Код: 16428282
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча Stalgast призначена для використання у професійних кухнях ресторанів та готелів. Модель з одинарною конструкцією, розміри 1200x300x400 мм. Корпус виконаний з нержавіючої сталі зі зварною конструкцією. оснащена трьома керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 250 Вт кожен. Швидкий нагрів забезпечується ефективною системою нагрівання. Теплоізоляція сприяє економії енергії. Живлення здійснюється від мережі 230 В змінного струму. Вимикач та кабель живлення розташовані з правої сторони. Стандартне кріплення надставки. Матеріал з нержавіючої сталі забезпечує стійкість до корозії, високу механічну міцність і простоту в догляді. Поверхня легко миється завдяки низькій шорсткості. Обладнання зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Виробництво здійснюється на замовлення з часом реалізації від 7 до 21 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання | Швидкий |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість випромінювачів | 3 |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 982203120 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Місце розташування вимикача | Права сторона |
| Місце розташування кабелю живлення | Права сторона |
| Потужність одного випромінювача | 250 |
| Напруга живлення | 230 |
| загальна потужність | 750 |
| Особливість конструкції | Одинарна |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Надставка теплова |
| Тип випромінювачів | Керамічні інфрачервоні |
| Тип живлення | Змінний струм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 778 ₴



