
Надставка грійна Stalgast на стіл одинарна 1500x400x400 мм нержавіюча сталь
34 990 ₴
- В наявності
- Код: 16428289
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка грійна Stalgast модель 982214150 призначена для ресторанів та готельних закладів. Виготовлена з нержавіючої сталі зі зварною конструкцією. Габаритні розміри: ширина 150 см, глибина 40 см, висота 40 см. оснащена чотирма керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 400 Вт кожен. Напруга живлення 230 В змінного струму. Має швидкий час нагріву та теплоізоляцію для економії енергії. Вмикач та кабель живлення розташовані справа. Конструкція дозволяє стандартне кріплення надставки. Виробництво на замовлення. До товару додаються Декларація відповідності та Інструкція з обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Излучатели | Чотири керамічні інфрачервоні |
| Ізоляція | Теплова ізоляція |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 982214150 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Потужність випромінювачів | 400 |
| Напруга | 230 |
| Розташування вмикача | Права сторона |
| Тип | Надставка гревна |
| Тип живлення | Змінний струм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 990 ₴


