
Надстав гріючий Stalgast одинарний 1900x400x400 мм
43 994 ₴
- В наявності
- Код: 16428294
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надстав гріючий Stalgast одинарний призначений для використання у професійних кухнях готелів та ресторанів. Компактна конструкція дозволяє розмістити пристрій на столі. Габарити: 1900х400х400 мм. Обладнання виконане з якісних матеріалів для тривалої експлуатації в умовах інтенсивного використання. Підходить для зберігання продуктів у теплому стані під час підготовки страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Блюдо |
| Размеры | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1900 мм |
| Конфігурація | Одинарний |
| Мoдель | Надстав одинарний |
| Призначення | Для готелів і ресторанів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 994 ₴


