
Надставка гріюча Stalgast на стіл одинарна 900x300x400 мм 400W
25 078 ₴
- В наявності
- Код: 16428299
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча Stalgast модель 982203090 призначена для ресторанів та готелів. Одинарна конструкція з розмірами 900x300x400 мм. оснащена двома керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 400W. Корпус виконаний з нержавіючої сталі зі зварною конструкцією. Напруга живлення 230V, живлення від електромережі змінний струм. Має стандартне кріплення надставки, швидкий час нагріву, теплову ізоляцію для економії енергії. Вимикач та кабель живлення розташовані з правої сторони. Статус виробництва: виготовлення на замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Излучатели | Два керамічні інфрачервоні |
| Ізоляція | Теплова ізоляція |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 982203090 |
| Потужність | 400 |
| Напруга | 230 |
| Розташування вимикача | Права сторона |
| Стан | Нове |
| Статура | Виробництво на замовлення |
| Тип | Надставка теплова |
| Тип живлення | Електромережа змінний струм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 078 ₴



