
Надставка гріюча на стіл Stalgast одинарна 1100x300x400 мм
26 754 ₴
- В наявності
- Код: 16428301
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча на стіл Stalgast модель одинарна призначена для використання в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування. Розміри: 1100x300x400 мм. Виробник: Stalgast, відомий виробник професійного обладнання для харчової промисловості та громадського харчування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | одинарна |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка нагрівальна на стіл |
| Ширина | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 754 ₴


