
Надставка гріюча Stalgast на стіл одинарна 1500x300x400 мм
34 087 ₴
- В наявності
- Код: 16428313
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча (теплова полиця) Stalgast призначена для використання в професійних кухнях ресторанів та кафе. Одинарна конструкція встановлюється на столи. Розміри: довжина 1500 мм, ширина 300 мм, висота 400 мм. Виріб виробництва Stalgast призначений для збереження температури готових страв. Використовується в професійному обладнанні громадського харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1500 мм |
| Конструкція | Одинарна |
| Мoдель | 1500x300x400 |
| Призначення | Для професійної кухні |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка нагрівальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 087 ₴


