
Надстанова гріюча Stalgast однакова 1700х300х400 мм
38 980 ₴
- В наявності
- Код: 16428319
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надстанова гріюча Stalgast однакова призначена для використання в професійних кухнях ресторанів та кафе. Розміри: 1700х300х400 мм. Конструкція дозволяє встановлюватися на стіл та забезпечує зручний доступ до страв. Виробник Stalgast - відомий бренд професійного кухонного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Блюдо |
| Размеры | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 300 мм |
| Мoдель | одинарна 1700х300х400 |
| Призначення | Для професійних кухонь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 980 ₴


