
Надставка гріюча Stalgast на стіл одинарна 800x300x400 мм
24 435 ₴
- В наявності
- Код: 16428331
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка гріюча Stalgast модель 982203080 призначена для використання у професійних кухнях готелів і ресторанів. Корпус виконаний з нержавіючої сталі зі зварною конструкцією. Розміри: ширина 800 мм, глибина 300 мм, висота 400 мм. оснащена двома керамічними інфрачервоними випромінювачами потужністю 400 Вт. Напруга живлення 230 В, живлення від електромережі. Вимикач та кабель живлення розташовані з правої сторони. Кріплення надставки здійснюється за стандартним методом. Швидкий час нагріву завдяки конструкції. Енергозбереження досягається за рахунок теплоізоляції. Статус продукту: Нове, виробництво на замовлення. Усі оригінальні продукти від авторизованого представника виробника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість випромінювачів | 2 |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 982203080 |
| Потужність | 400 |
| Напруга | 230 |
| Положення вмикача та кабелю | Права сторона |
| Стан | Нове |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Надставка теплова |
| Тип випромінювачів | Керамічні інфрачервоні |
| Тип живлення | Електромережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 435 ₴


