
Надставка на стіл подвійна Stalgast 1200x300x700 мм з нержавіючої сталі
13 165 ₴
- В наявності
- Код: 16428350
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна виробництва Stalgast (артикул 981933120) розмірами 1200x300x700 мм, виготовлена з висококваліфікованої нержавіючої сталі з ферітними властивостями AISI 445. Конструкція поставляється у зварному вигляді з повним комплектом монтажних елементів. Ноги з'єднані зі столешницями за допомогою зварення, виготовлені з профілю 30x30 мм. Товщина полиці становить 3 см, максимально допустиме розподілене навантаження на полицю - 70 кг/м2. Надставка призначена для використання в професійних кухнях, пекарнях, кондитерських, пивних залах, шкільних їдальнях, передшкільних установах, харчових виробництвах, молочних та м'ясних цехах, магазинах морозива. Може служити додатковою робочою поверхнею в кухнях, видавництвах, роздачах на кухні та видавничих лініях. Не рекомендується чистити засобами, що містять хлор. Поставляється в зібраному вигляді з металевими пластинами та кріпильними елементами для монтажу на нержавіючий стіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість полиць | 2 |
| Комплектація | Металеві пластини та елементи кріплення |
| Мoдель | 981933120 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Обмеження під час чищення | Не використовувати засоби, що містять хлор |
| Застосування | Кухні, пекарні, кондитерські, столові, харчові виробництва |
| Профиль ног | 30x30 мм |
| Стан | Нове |
| Способ монтажа | На неіржавкий стіл |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип з'єднання | Зварювання |
| Тип сталі | Феритна |
| Товщина полиці | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 165 ₴


