
Надставка на стіл Stalgast подвійна 1300x300x700 мм для ресторану
13 362 ₴
- В наявності
- Код: 16428354
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл Stalgast подвійна призначена для використання в ресторанах, кафе та інших харчових закладах. Розміри: 1300x300x700 мм. Виробник: Stalgast, компанія що спеціалізується на обладнанні для готельно-ресторанного бізнесу. Товар поступає у новому стані з гарантією виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Конфігурація | Подвійна |
| Мoдель | 1300x300x700 |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 362 ₴


