
Надставка на стіл Stalgast подвійна 1800x400x700 мм нержавіюча сталь
18 088 ₴
- В наявності
- Код: 16428368
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна виробництва Stalgast (індекс 981944180) виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з ферітними властивостями AISI 445. Розміри: 1800x400x700 мм. Надставка поставляється у зібраному вигляді у формі зварної конструкції. У комплекті поставки: металеві пластини та елементи кріплення для встановлення надставки на нержавіючому столі. Ніжки з'єднуються з полицями за допомогою зварювання і виготовлені з профілю 30x30 мм. Полиця має товщину 3 см з максимальною вантажопідйомністю 70 кг/м². Конструкція призначена для використання в закладах харчування: точках з їжею на винос, барах та пивних закладах. Регали даних розмірів застосовуються на раздачах, окремих столах офіціантів, центральних робочих столах кухонь у шкільних столових, дитячих садах, громадських їдальнях. Виріб забезпечує додатковий робочий простір над місцем роботи в професійних приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Металеві пластини та елементи кріплення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1800 мм |
| Кількість полиць | 2 |
| Мoдель | 981944180 |
| Максимальна вантажність | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, харчових закладів, столових |
| Профиль ног | 30x30 мм |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення | Зварювання |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип конструкції | Зварена |
| Товщина полиці | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 088 ₴



