
Надставка на стіл подвійна Stalgast 600x300x700 мм нержавіюча сталь
10 639 ₴
- В наявності
- Код: 16428372
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна розміром 600x300x700 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 981933060) призначена для професійних кухонь і закладів громадського харчування. Виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі марки AISI 445 з феритними властивостями. Конструкція поставляється в зварному вигляді, повністю зібраною. У комплект включені монтажні пластини та елементи для кріплення надставки до нержавіючого столу. Ніжки з'єднуються з полицями за допомогою зварювання та виконані з профілю розміром 30×30 мм. Полиця має товщину 3 сантиметри з максимальним допустимим навантаженням до 70 кг/м². Надставка використовується в ресторанних кухнях, пунктах видачі продуктів, при транспортуванні харчових продуктів, на розданнях, у роздягальнях офіціантів, у центральних робочих столах шкільних та дитсадківських кухонь, їдалень і їдалень-розданнях. Підходить для обладнання харчових виробництв, складів, молочних цехів, льодяних павільйонів, кондитерських та м'ясних підприємств. Важливо: не слід використовувати при чищенні засоби, що містять хлор, оскільки це може пошкодити поверхню нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць | 2 |
| Комплектація | Пластини монтажні та елементи кріплення |
| Мoдель | 981933060 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Профиль ног | 30×30 |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип з'єднання ніг | Зварювання |
| Товщина полиці | 3 |
| Форма конструкції | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 639 ₴


