
Надставка на стіл подвійна Stalgast 1400x400x700 мм з нержавіючої сталі
16 081 ₴
- В наявності
- Код: 16428384
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна 1400×400×700 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 981934140) виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з ферітними властивостями AISI 445. Конструкція поставляється в повністю зварному вигляді. У комплекті идуть пластини та елементи для кріплення надставки на нержавіючий стіл. Ноги з'єднані з полицями за допомогою зварювання. Ноги виконані з профілю 30×30 мм. Полиця має товщину 3 сантиметри й максимальну вантажопідйомність до 70 кг/м². Надставка нержавіюча на стіл використовується в барах з алкогольними напоями, бюфетах, а також при обробці овочів та фруктів. Стелажі розміром 140×40×70 сантиметрів застосовуються на раздачах, роздільниках офіціантів, центральних робочих столах кухонь у шкільних та дошкільних закладах, їдальнях і кафе. Обладнання дозволяє отримати додатковий простір над робочою зоною в професійних кухнях, на підприємствах з переробки харчових продуктів, у майстернях, складах, молочних підприємствах, кондитерських, м'ясних лавках та інших місцях, де потрібна стійка та легко мийна меблі. Надставку не рекомендується чистити засобами, що містять хлор, оскільки це може пошкодити поверхню нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Комплектація | Пластини та елементи кріплення на стіл |
| Конфігурація | Подвійна |
| Мoдель | 981934140 |
| Максимальна вантажність | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | Для професійних кухонь, ресторанів, столових, буфетів, оброблення продуктів |
| Розмір профілю ніг | 30x30 |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип кріплення | Зварений |
| Товщина полиці | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 081 ₴


