
Надставка на стіл подвійна Stalgast 1700х400х700 мм нержавіюча сталь
17 961 ₴
- В наявності
- Код: 16428392
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна виробництва Stalgast модель 981944170 виконана з високоякісної нержавіючої сталі з ферітними властивостями AISI 445. Розміри: 1700х400х700 мм. Конструкція поставляється в повному вигляді у зварній формі. У комплекті металеві пластини та елементи для кріплення надставки до нержавіючого столу. Ноги з'єднані зі стелажами за допомогою зварки. Профіль ніг: 30х30 мм. Товщина полиці: 3 см. Максимальне навантаження на полицю: 70 кг/м². Використовується у виробництві продуктів харчування та напоїв, виробництві кондитерських виробів, буфетах, на видачах, на кухнях шкіл та дитячих садків, їдальнях. Призначена для отримання додаткового простору над робочим місцем у професійних кухнях, на підприємствах харчової промисловості, магазинах, складах, молокозаводах, кондитерських, м'ясних лавках. Не рекомендується чистити засобами, що містять хлор, оскільки це може пошкодити поверхню нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 170 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Кількість полиць | 2 |
| Комплектація | Металеві пластини, елементи кріплення |
| Мoдель | 981944170 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | Виробництво продуктів і напоїв, кондитерське виробництво, буфети, професійні кухні, харчові підприємства |
| Профиль ног | 30х30 |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання ніг | Зварювання |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип матеріалу | Феритна неіржавка сталь |
| Товщина полиці | 3 |
| Догляд | Не використовувати хлоровмісні засоби |
| Форма конструкції | Зварена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 961 ₴



