
Надставка на стіл подвійна Stalgast 1800x300x700 мм з нержавіючої сталі
16 480 ₴
- В наявності
- Код: 16428394
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна 1800×300×700 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 981943180) виконана з високоякісної нержавіючої сталі з ферітними властивостями AISI 445. Надставка поставляється в зібраному вигляді у формі зварної конструкції. У комплекті пластини та елементи для кріплення надставки на нержавіючому столі. Ноги з'єднані з полицями зварними швами. Ноги виготовлені з профілю 30×30 мм. Полиця має товщину 3 сантиметри з максимальним навантаженням до 70 кг/м². Надставка використовується в шкільних та дошкільних кухнях, ресторанних кухнях та кондитерських цехах. Розміри 180×30×70 сантиметрів. Застосовується на роздачах, у роздачах офіціантів, на центральних робочих столах кухонь, у столових та їдальнях - служить меблею для отримання додаткового простору над робочим місцем у професійних кухнях, харчових підприємствах, промислових цехах, молочних заводах, морозивницях, кондитерських, м'ясних лавках та інших місцях, де потрібні меблі з стійких та легко змиваних матеріалів. Не рекомендується чистити засобами, що містять хлор, оскільки це може пошкодити поверхню нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість ніг | 6 |
| Комплектація | Пластини та елементи кріплення в комплекті |
| Конфігурація | Подвійна |
| Мoдель | 981943180 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | Для кухонь, столових, роздавачів, ресторанів, кондитерських |
| Профиль ног | 30×30 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип монтажа | Зварювальна конструкція |
| Товщина полиці | 3 |
| Умови очищення | Не використовувати засоби з хлором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 480 ₴


