
Надставка на стіл подвійна Stalgast 600x400x700 мм нержавіюча сталь
11 834 ₴
- В наявності
- Код: 16428397
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна 600×400×700 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 981934060) виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з феритомагнітними властивостями AISI 445. Конструкція поставляється в повністю зібраному вигляді у формі зварної конструкції. У комплект входять пластини та елементи для кріплення надставки на нержавіючий стіл. Ноги з'єднані з полицями за допомогою зварки. Ноги виготовлені з профілю розміром 30×30 мм. Полиця має товщину 3 сантиметра і витримує максимальне розподілене навантаження до 70 кг/м². Надставка призначена для використання в кондитерських, виробництві морозива та зберіганні продуктів харчування. Регали розмірами 600×400×700 міліметрів придатні для роздачі, розділочних столів офіціантів, центральних робочих столів у кухнях шкіл та дитячих садків, їдалнях та ресторанах. Виріб забезпечує додатковий робочий простір у професійних кухнях, на підприємствах харчової промисловості, на виробництві, у складах, молочних заводах, кондитерських, м'ясних цехах та інших об'єктах, де потрібна меблі з стійких та легко моючихся матеріалів. Важливо: надставка не придатна для очищення засобами, що містять хлор, оскільки це може пошкодити поверхню нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість полиць | 2 |
| Мoдель | 981934060 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Профиль ног | 30x30 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип конструкції | Зварена |
| Товщина полиці | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 834 ₴



