
Надставка на стіл Stalgast подвійна 800х400х700 мм нержавіюча сталь
13 256 ₴
- В наявності
- Код: 16428403
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна 800х400х700 мм виробництва Stalgast (індекс 981934080) виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з феритними властивостями AISI 445. Конструкція поставляється в готовому вигляді у формі зварної. До комплекту входять пластини та елементи для кріплення надставки на нержавіючому столі. Ноги з'єднуються з полицями за допомогою зварювання. Профіль ніг має розміри 30х30 мм. Полиця товщиною 3 см витримує максимальне навантаження до 70 кг/м². Розміри полиці становлять 80х40х70 сантиметрів. Надставка призначена для використання в професійних кухнях, точках харчування з їжею на винос, системах видачі харчування. Може застосовуватися на всіх раздачних стійках, буфетних розділах, центральних робочих кухонних столах у шкільних та дошкільних кухнях, їдальнях та харчоблоках. для отримання додаткового простору над робочою зоною в професійних кухонних приміщеннях, харчових підприємствах, майстернях, складах, молочних заводах, морозивницях, кондитерських, м'ясних лавках та інших об'єктах які вимагають меблів з стійких та легкомивних матеріалів. Надставка має чотири ноги. Не рекомендується чистити хлорвмісними засобами, оскільки це може пошкодити поверхню нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Одиниця обciювання | кг/м2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Комплектація | Пластини та кріпильні елементи |
| Конструкція | Подвійна |
| Мoдель | 981934080 |
| Максимальне обсилення полиці | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | Професійні кухні, кухні шкіл і дитячих садків, столові, харчові блоки, роздавальні стійки, буфетні розділи, склади, харчові підприємства |
| Розмір профілю ніг | 30х30 |
| Рекомендація щодо догляду | Не використовувати хлоровмісні засоби |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання ніг | Зварювання |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип сталі | Феритна |
| Товщина полиці | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 256 ₴


