
Надставка на стіл подвійна Stalgast 900x400x700 мм нержавіюча сталь
13 147 ₴
- В наявності
- Код: 16428405
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл подвійна 900×400×700 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 981934090) виготовлена з високотехнологічної нержавіючої сталі з ферритними властивостями AISI 445. Конструкція поставляється в цілому вигляді у зварній формі. Комплектація включає пластини та елементи для кріплення надставки на нержавіючому столі. Ноги з'єднуються з полицями за допомогою зварки. Профіль ніжок: 30×30 мм. Товщина полиці становить 3 сантиметри з максимальною вантажопідйомністю 70 кг/м². Надставка застосовується в м'ясних цехах, барах, домашніх кухнях та призначена для використання на всіх видавничих пунктах, сервіровочних стійках, центральних робочих столах у шкільних кухнях, дитячих садках, їдальнях та таборах. Ідеально підходить для професійних кухонь, харчових виробництв, на складах, молокозаводах, морозивниці, кондитерських, м'ясних цехах та інших об'єктах, що потребують меблів з стійких та легко мийних матеріалів. Матеріал дозволяє отримати додатковий простір над робочою зоною. Важливо: не рекомендується використовувати хлорвмісні миючі засоби, оскільки вони можуть пошкодити поверхню нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Комплектація | Пластини та елементи кріплення в комплекті |
| Мoдель | 981934090 |
| Максимальна вантажність | 70 кг/м2 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | М'ясні цехи, бари, професійні кухні, харчові виробництва, столові |
| Профиль ног | 30x30 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип конструкції | Подвійна (двохрівнева) |
| Тип кріплення | Зварене з'єднання |
| Товщина полиці | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 147 ₴



