
Надставка на стіл Stalgast одинарна 1700x300x400 мм нержавіюча сталь
9 991 ₴
- В наявності
- Код: 16428423
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл одинарна від виробника Stalgast, модель 981923170. Призначена для використання в професійних кухнях, ресторанах та готелях. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція зварна з посиленою полицею та стандартним кріпленням надставки. Розміри: 1700х300х400 мм (довжина, ширина, висота). Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки гладкій поверхні з низькою шорсткістю, зберігає свої властивості як при високих, так і при дуже низьких температурах. Усі полиці, шафи, надставки та інші вироби з нержавіючої сталі виготовляються на замовлення з часом виготовлення від 7 до 21 днів. Можлива індивідуальна адаптація розмірів під вимоги конкретного клієнта. Продукція виготовляється з матеріалів перевірених та авторитетних виробників, що гарантує довговічність та функціональність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1700 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 981923170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип полиці | Посилена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 991 ₴


