
Надставка на стіл Stalgast одинарна 1900x300x400 мм
10 548 ₴
- В наявності
- Код: 16428429
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл Stalgast одинарна призначена для використання у професійних кухнях, ресторанах та їдальнях. Розміри: 1900x300x400 мм. Виріб застосовується для організації робочого простору на поверхні столу, створюючи додаткові полиці для зберігання та розміщення кухонного обладнання та матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Глибина | 190 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| виготовлення | Одинарна |
| Мoдель | 1900x300x400 |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 548 ₴


