
Надстава на стіл Stalgast одиночна 1900x400x400 мм нержавіюча сталь
11 834 ₴
- В наявності
- Код: 16428431
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надстава на стіл Stalgast одиночна призначена для оснащення професійних кухонь, ресторанів та готельних закладів. Виріб виконаний з нержавіючої сталі методом зварювання. Розміри: 1900x400x400 мм. Конструкція включає посилену полицю та стандартне кріплення надстави. Матеріал з нержавіючої сталі забезпечує високу корозійну стійкість, стійкість до всіх харчових продуктів та механічну міцність. Поверхня легко миється завдяки низькій шорсткості. Виріб зберігає свої властивості при високих та низьких температурах. Продукт виготовляється на замовлення протягом 7-21 днів з моменту оплати. Розміри можуть бути адаптовані під вимоги клієнта. Можлива розробка меблів за індивідуальними проектами клієнтів. Надстава не підлягає поверненню через індивідуальний характер виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина: | 1900 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 1900x400x400 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Особливість | Одинична |
| Полиця | Посилена |
| Стан | Нове |
| Тип | Надстойка на стол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 834 ₴



