
Надставка на стіл Stalgast одинарна 1600x400x400 мм нержавіюча сталь
10 548 ₴
- В наявності
- Код: 16428456
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл виробництва Stalgast призначена для використання в ресторанах, кафе та інших харчових виробництвах. Модель одинарна з розмірами 1600x400x400 мм, виконана з нержавіючої сталі методом зварення. Конструкція включає посилену полицю зі стандартним кріпленням надставки. Матеріал нержавіюча сталь забезпечує стійкість до корозії та впливу всіх харчових продуктів. Виріб відрізняється високою механічною міцністю, легко піддається чищенню завдяки малій шорсткості поверхні та зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Виробляється на замовлення зі строком виготовлення від 7 до 21 днів. Можлива адаптація розмірів під вимоги клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виготовлення | 7-21 днів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Конфігурація | Одинарна |
| Кріпити | Стандартне |
| Мoдель | 981924160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для харчового виробництва |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип полиці | Посилена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 548 ₴


