
Надставка на стіл Stalgast одинарна 1700x400x400 мм з нержавіючої сталі
10 978 ₴
- В наявності
- Код: 16428459
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка на стіл Stalgast модель 981924170 призначена для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Являє собою настільне обладнання з нержавіючої сталі з одинарною полицею. Розміри: 1700x400x400 мм. Конструкція зварна з посиленою полицею. Кріплення надставки виконано в стандартному варіанті. Матеріал виконання — нержавіюча сталь, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Технологічна меблі характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки гладкій поверхні з малою шорсткістю, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Виріб виробляється на замовлення з часом реалізації від 7 до 21 днів. Можлива адаптація розмірів під вимоги замовника. Виробництво здійснюється з матеріалів перевірених і відомих виробників, що гарантує довговічність та функціональність виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість адаптації розмірів | Да |
| Час реалізації | 7-21 днів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Конструкція | Зварена |
| Кріпити | Стандартне |
| Легко миється | Да |
| Мoдель | 981924170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторанів і кафе |
| Полиця | Посилена |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка на стіл |
| Тип полиці | Одинарна |
| Стійкість до корозії | Да |
| Стійкість до харчових продуктів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 978 ₴


