
Полиця навісна подвійна Stalgast 1300x400x390 мм нержавіюча сталь
16 120 ₴
- В наявності
- Код: 16428631
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast призначена для використання у готельно-ресторанному обладнанні. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Розміри: 1300х400х390 мм. Конструкція гвинтова, дозволяє простий монтаж. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки гладкій поверхні, зберігає властивості при високих і низьких температурах. Усі вироби з нержавіючої сталі виробляються під замовлення з часом реалізації від 7 до 21 днів. Розміри можуть бути адаптовані під вимоги клієнта. Можливо виготовлення меблів за індивідуальними проектами клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час реалізації | 7-21 днів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина: | 1300 мм |
| Кількість полиць | Подвійна |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981834130 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Простий |
| Виробництво: | На замовлення |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 120 ₴


