
Полиця навісна подвійна Stalgast 1400x400x390 мм нержавіюча сталь
17 698 ₴
- В наявності
- Код: 16428636
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 1400x400x390 мм призначена для використання в закладах громадського харчування та готельних господарствах. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова, що забезпечує простий монтаж. Полиця характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки малій шорсткості поверхні, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Розміри: 1400x400x390 мм. Виріб виробляється на замовлення з часом реалізації від 7 до 21 днів. Можлива адаптація розмірів під індивідуальні вимоги клієнта. Виріб з нержавіючої сталі не підлягає поверненню у зв'язку з виробництвом під індивідуальне замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поворотність | Не можна повернути |
| Час реалізації | 7-21 днів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 1400x400x390 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Простий |
| Призначення | Для установ громадського харчування та готельних господарств |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Стійкість | До корозії та харчових продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 698 ₴


