
Полиця навісна подвійна Stalgast 1600x400x390 мм нержавіюча сталь
18 998 ₴
- В наявності
- Код: 16428649
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 1600x400x390 мм призначена для використання у професійних кухнях, ресторанах та готельно-ресторанних закладах. Конструкція виконана з нержавіючої сталі, яка забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Розміри полиці: 1600 мм (ширина) x 400 мм (глибина) x 390 мм (висота). Полиця вирізняється високою механічною міцністю, легко миється завдяки гладкій поверхні з нержавіючої сталі. Матеріал зберігає свої властивості при високих і дуже низьких температурах. Конструкція розбірна (загвинчувана), що забезпечує простоту монтажу. Полиця виробляється під замовлення з використанням сучасного обладнання. Товар призначений для професійної експлуатації в харчовій промисловості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Розбірна (скручується) |
| Мoдель | 1600x400x390 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для гастрономії та готельно-ректорного господарства |
| Складання | Простий монтаж |
| Тип | Полиця навісна подвійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 998 ₴



