
Полиця навісна подвійна Stalgast 600x300x390 мм з нержавіючої сталі
10 842 ₴
- В наявності
- Код: 16428652
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 600x300x390 мм призначена для обладнання кухонь ресторанів, кафе та готелів. Виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова, дозволяє простий монтаж. Розміри: ширина 600 мм, глибина 300 мм, висота 390 мм. Матеріал нержавіючої сталі характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки гладкій поверхні, зберігає властивості при високих та низьких температурах. Виріб виробляється під замовлення, час виготовлення 7-21 день. Можлива адаптація розмірів під конкретні вимоги клієнта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість адаптації розмірів | Да |
| Час виготовлення | 7-21 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Конструкція | Скручуваний |
| Легко миється | Да |
| Мoдель | 600x300x390 |
| Механічна міцність | Висока |
| Монтаж | Простий |
| Призначення | Для ресторанів і готелів |
| Виробництво: | На замовлення |
| Працює за високих температур | Да |
| Працює за низьких температур | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Стійкість до корозії | Да |
| Стійкість до харчових продуктів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 842 ₴


