
Полиця навісна подвійна Stalgast 600x400x390 мм нержавіюча сталь
12 545 ₴
- В наявності
- Код: 16428655
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 600x400x390 мм призначена для обладнання кухонь ресторанів, готелів та харчових підприємств. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція полиці гвинтова, дозволяє простий монтаж. Розміри: ширина 600 мм, глибина 400 мм, висота 390 мм. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки низької шорсткості поверхні, зберігає свої властивості при високих та низьких температурах. Полиця виготовляється під замовлення, час виробництва від 7 до 21 днів. Усі розміри можуть бути адаптовані під індивідуальні вимоги клієнта. Товар виробляється тільки під замовлення і не підлягає поверненню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981834060 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Простий |
| Призначення | Для ресторанів, готелів, харчових підприємств |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип конструкції | Подвійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 545 ₴



