
Полиця навісна подвійна Stalgast 700x300x390 мм з нержавіючої сталі
11 862 ₴
- В наявності
- Код: 16428658
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 700x300x390 мм призначена для професійного використання на кухнях ресторанів і кафе. Виготовлена з нержавіючої сталі, має високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова, що забезпечує простоту монтажу та розбирання. Матеріал відрізняється високою механічною міцністю, стійкий до екстремальних температур як при нагріванні, так і при охолодженні. Завдяки низькій шорсткості поверхні полиця легко миється та санітарна. Розміри: ширина 700 мм, глибина 300 мм, висота 390 мм. Усі вироби з нержавіючої сталі виробляються на замовлення, час виготовлення становить від 7 до 21 дня. Можлива адаптація розмірів під конкретні вимоги клієнта. Продукт не підлягає поверненню у зв'язку з індивідуальним характером виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць | 2 |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981833070 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Простий |
| Тип | Полиця навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 862 ₴



