
Полиця настінна подвійна Stalgast 700x400x390 мм нержавіюча сталь
13 423 ₴
- В наявності
- Код: 16428661
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця настінна подвійна Stalgast призначена для використання на кухнях ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Розміри: 700x400x390 мм. Виконана з нержавіючої сталі. Двохрівнева конструкція забезпечує зручне зберігання посуду, кухонного обладнання та інших предметів. Надійна та довговічна конструкція для професійного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Дворівнева |
| Мoдель | 700x400x390 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторану та кухні |
| Тип | Полиця настінна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 423 ₴


