
Полиця навісна подвійна Stalgast 800x300x390 мм нержавіюча сталь
12 545 ₴
- В наявності
- Код: 16428664
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 981833080 призначена для оснащення професійних кухонь, ресторанів та готелів. Виготовлена з нержавіючої сталі, яка забезпечує високу корозійну стійкість, механічну міцність та простоту у чищенні. Розміри: 800x300x390 мм. Конструкція розбірна (гвинтова), що забезпечує простий монтаж. Матеріал - нержавіюча сталь - характеризується стійкістю до впливу корозії, всіх харчових продуктів, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Поверхня має малу шорсткість, що забезпечує легкість очищення та гігієнічність. Полиця виготовляється під замовлення зі строком реалізації від 7 до 21 днів. Можлива адаптація розмірів під індивідуальні вимоги клієнта. Простий монтаж дозволяє швидко установити полицю у потрібному місці. Усі компоненти виготовлені з матеріалів перевірених і саме іменитих виробників, що гарантує довговічність і функціональність виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість адаптації розмірів | Так. під індивідуальні вимоги |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Конструкція | Розбірна (скручується) |
| Мoдель | 981833080 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів |
| Простота монтажа | Простий монтаж |
| Стан | Нове |
| Термін виробництва | 7-21 днів |
| Тип | Полиця навісна подвійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 545 ₴



