
Полиця навісна подвійна Stalgast 800x400x390 мм нержавіюча сталь
13 715 ₴
- В наявності
- Код: 16428667
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 800x400x390 мм призначена для використання в професійних кухнях, ресторанах та готельних закладах. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція полиці скріплена болтами, що дозволяє здійснити простий та надійний монтаж. Розміри: 800 мм (ширина) x 400 мм (глибина) x 390 мм (висота). Матеріал - нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки гладкій поверхні з низькою шорсткістю, зберігає свої властивості як при високих, так і при дуже низьких температурах. Полиця виготовляється на замовлення відповідно до індивідуальних вимог клієнта. Час виготовлення становить від 7 до 21 дня. Усі розміри можуть бути адаптовані під вимоги замовника. Продукція виробляється з матеріалів перевірених та відомих виробників, що гарантує довговічність та функціональність меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виготовлення | 7-21 днів |
| Глибина | 40 мм |
| Конструкція | Болтова (скреплена болтами) |
| Мoдель | 800x400x390 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Простий монтаж |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів |
| Виробництво: | На замовлення |
| Тип | Полиця навісна |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 715 ₴



