
Полиця навісна подвійна Stalgast 900x300x390 мм з нержавіючої сталі
12 390 ₴
- В наявності
- Код: 16428670
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна подвійна Stalgast 900x300x390 мм призначена для обладнання кухонь ресторанів та готелів. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція розбірна (гвинтова), що дозволяє простий монтаж та демонтаж. Нержавіюча сталь має високу механічну міцність, легко миється завдяки гладкій поверхні з низькою шорсткістю, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Розміри полиці: 900 мм (ширина) × 300 мм (глибина) × 390 мм (висота). Усі полиці, шафи, надбудови та візки з нержавіючої сталі виробляються на замовлення з часом виконання від 7 до 21 дня. Можливе коригування розмірів відповідно до вимог клієнта. Меблювання виготовляється з використанням матеріалів перевірених та відомих виробників, що гарантує довговічність та функціональність. Полиці ідеально підходять для професійних кухонь завдяки простому монтажу та надійній конструкції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Конструкція | Скручувана (розбірна) |
| Мoдель | 981833090 |
| Монтаж | Навісний |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна подвійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 390 ₴



