
Полиця підвісна подвійна Stalgast 900x400x390 мм
13 646 ₴
- В наявності
- Код: 16428673
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця підвісна подвійна Stalgast призначена для використання в професійних кухнях, ресторанах та готелях. Модель має розміри 900x400x390 мм. Виробник Stalgast спеціалізується на обладнанні для харчової промисловості та готельно-ресторанного бізнесу. Товар поставляється в новому стані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Конструкція | Подвійна |
| Мoдель | 900x400x390 |
| Тип | Полиця підвісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 646 ₴


